W rockowym stylu

Klasyczna nawet szeroka koszulka z krótkim rękawkiem idealnie pasuje do wiecznie modnego rockowego stylu. Choć ostatnimi czasy przemieszany jest on z wieloma innymi stylami kultury, to tworzy bardzo ciekawą wersje stylizacji z t-shirtem. Może ona być bardzo stonowana, a rockowego pazura doda jej tylko kilka dodatków. Jak wiadomo doszywane ćwieki, napy oraz łańcuchy można doszyć samemu według własnej wizji, ale na sklepowych półkach znajdziesz wiele gotowych propozycji, które niewątpliwe mogą stać się źródłem inspiracji.

Poza tym koszulka z krótkim rękawkiem najlepiej w wersji black idealnie pasuje do koszuli w kratę, jest to propozycja również dla pań. Ową koszule można ciekawie wymodelować wiążąc jej dolne końce, oczywiście musi być rozpięta tak, aby ukazać grafikę na bluzce. Równie ciekawie prezentuje się t-shirt w towarzystwie skórzanej kurtki, która ze zwykłej bluzki robi wspaniałą nawet elegancką kompozycje. Możesz założyć szpilki, ale dla podtrzymania luźnego stylu wybierz wojskowe buty, glany, czy inspirowane męską modą kozaczki za kostkę.

Lubisz obie wersje to połącz je razem, zakładając czarną koszulkę z logo ulubionej grupy muzycznej, kraciastą koszule zawiąż wokół pasa i zarzuć skórzaną kurtkę. Zamiast klasycznych spodni, możesz także wykorzystać krótkie spodenki, ale te poszarpane, nawet zimą. Wtedy oczywiście załóż je na rajstopy. Choć wydawać by się mogło, że taka czarna koszulka może być mroczną stylizacją, to w towarzystwie błyszczących dodatków wygląda interesująco.