T-shirt nie jedno ma imię

Podsumowując nawet zwykły, klasyczny, a w dodatku rozciągnięty i stary t-shirt, jest w stanie totalnie zmienić dzisiejszą modę. Niezależnie od tego, dokąd się wybieramy, czy będzie to spacer, bieganie, praca, randka, czy szalona ostatkowa noc na imprezie, koszulka z krótkim rękawkiem nadaje się na każdą okazje. Dziecko, mężczyzna, kobieta, stylizacje na temat t-shirta towarzyszą nam na każdym etapie naszego życia. A co najważniejsze nigdy się nie nudzą i nie wychodzą z mody, bo nadążają za trendami.

Parę lat temu kupiłaś koszulkę, którą masz do dzisiaj, kiedyś była jedno barwna i gładka. W miarę zmiany styli, doszywałaś do niej i odpruwałaś liczne aplikacje, naszywki. Ozdobiona biżuterią, guzikami, łańcuszkami, co sezon nabierała nowego tchnienia. Teraz, kiedy właściwie już się rozciągnęła, odbarwiła nie wyrzucasz jej, bo jeszcze się przyda.

Zrobisz z niej sukienkę, bluzkę bez rękawków. Tak, jeden t-shirt, a tyle wersji i w dodatku bardzo oryginalnych, które nie tylko nosisz w domu. Bo w gruncie rzeczy większość inspiracji czerpałaś od najlepszych światowych projektantów. Koszulka z krótkim rękawkiem stanowi niezastąpiony element każdej garderoby, nie ma chyba na świecie szafy, w której nie wisi kilka jej wersji.

Na przykładzie tej bluzki, można stwierdzić, że moda to wspaniały sposób na wyrażanie siebie i swojego stylu. Niezależnie czy jesteś sportowcem, romantyczką, rockowcem, czy bizneswoman, możesz czuć się i wyglądać niezwykle dobrze nawet w t-shirt’cie.