Lampa do manicure hybrydowego

https://cleoni.pl/kategorie/lampy-wiszace

Manicure hybrydowy to bardzo wyszukany trend, który nabrał niebywałego rozpędu w ostatnich latach. Coraz więcej kobiet decyduje się na kupno najpotrzebniejszego sprzętu do realizacji swoich wymarzonych celi wizerunkowych paznokci. Często wiąże się to ze zwyczajną chęcią lub koniecznością oszczędzenia pieniędzy. Nic w tym dziwnego – jednorazowy zakup najpotrzebniejszych elementów jest znacznie tańszy niż korzystanie z wizyt profesjonalnych salonów raz na jakiś czas (np.

co 2 tygodnie). Co więcej kobiety są coraz częściej zainteresowane doszkalaniem swoich umiejętności poprzez naukę i inspirację z internetu, czy od innych koleżanek ,,po fachu’’. Decydując się na konkretną lampę do manicure hybrydowego warto przyswoić sobie jednak kilka istotnych informacji bez których decyzja zakupowa nie ma sensu (albo będzie nieodpowiednia albo znacznie obciąży budżet – bez konkretnych powodów). Przed dokonaniem jakiekolwiek wyboru należy wiedzieć, że:

  • Najważniejszym wyznacznikiem jakości lamp do manicure hybrydowego jest moc.

    Słabe urządzenia charakteryzują się nie tylko niską ceną i nieznanym dotąd producentem – ich moc kończy się na maksymalnie 9W. Jeśli chcemy dokonać wyboru, który posłuży nam przez kilka dobrych lat, należy wziąć pod uwagę urządzenia, które mają minimum 36W. Są one zaopatrzone z reguły w cztery świetlówki, a czas utwardzenia lakieru hybrydowego przez takie lampy jest znacznie krótszy (choć wszystko zależy oczywiście od koloru, producenta, płytki paznokcia, itp.);

  • Istnieje podział na rynku wśród lamp: UV, LED i LED/UV.

    Najpopularniejsze są te pierwsze, których czas utwardzania sięga około dwóch minut. Co ciekawe radzą sobie one z każdym rodzajem lakierów – żelowe, hybrydowe (nic nie stoi na ich przeszkodzie). Problem pojawia się jednak w lampach LED, które pomimo szybszego czasu utwardzania (co przydaje się np. w salonach kosmetycznych), nie są one sobie w stanie poradzić z każdym lakierem, użytym kosmetykiem.

    Ostatni rodzaj lamp LED/UV cieszy się największą sympatią wśród kobiet interesujących się tego typu manicure. Takie lampy mają bardzo dużą moc, a zdolność utwardzania lakierów hybrydowych zamyka się nawet w pięciu sekundach.

.