Czy istnieje komunikator idealny?

www.jacekblawut.pl

Często zdarza się tak, że chcesz wysłać wiadomości do znajomego,ale nie możesz tego zrobić bo macie zainstalowane na swoich urządzeniach, telefonach czy też komputerach inne komunikatory internetowe? Próba przekonania znajomego, że komunikator, który ty wybrałeś jest lepszy od jego nie zawsze kończy się sukcesem.

Często bywa też tak, że po prostu przyzwyczaiłeś się do swojego komunikatora, niekoniecznie nowoczesnego i spełniającego twoje wszystkie wymagania.

Spik to komunikator internetowy, który pozwala swoim użytkownikom na komunikowanie się z innymi internautami, którzy korzystają z takich komunikatorów internetowych jak Gadu-Gadu czy Tlen oraz wszystkich innych, które bazują na sieci Jabber.

Poza tym wspomnianym udogodnieniem, Spik tak jak inne komunikatory pozwala na wysyłanie wiadomości zarówno tekstowych, głosowych jak i komunikatów wideo.

Jednak to, że jego twórcy dbają o to, byś mógł skontaktować się ze znajomymi niezależnie od tego, że używacie innych komunikatorów wyróżnia go na tle innych tego typu programów.